Web Service Award Wordpress Themes

Medarbetare

Ledning

pierre
Pierre Du Rietz – VD / Chefsanalytiker

pierre@webserviceaward.com
08-673 68 20
0705-44 07 77

Marknad

Rikard Öberg
Rikard Öberg – Sales Manager

rikard.oberg@webserviceaward.com
0763-19 71 94

richard
Richard Du Rietz – Branschansvarig

richard@webserviceaward.com
08-673 68 30
0705-91 11 22

gunilla
Gunilla Norryd – Branschansvarig

gunilla@webserviceaward.com
08-673 68 42
0735-11 66 26

Victor Petrovic – Branschansvarig

victor@webserviceaward.com 
0763-19 16 68

jan
Jan Ericsson – Branschansvarig

jan@webserviceaward.com
08-673 68 22
0735-00 63 52

Cecil
Cecil Wigren – Branschansvarig

cecil.wigren@webserviceaward.com
08-673 69 02
0761-64 19 72

Analys / Produktion / IT

Johanna Brynger – Produktion

johanna@webserviceaward.com
08-673 68 40
0763-20 76 35

Jennifer Mattsson – Analytiker

jennifer.mattsson@webserviceaward.com
08-673 69 01
0761-80 05 66

CB Du Rietz – IT

cb@webserviceaward.com
08-673 68 38

Partners

ilias
Illias Bennani – Expert inom tillgänglighet/accessibility

illias@webserviceaward.com
08-410 233 66
0733-22 75 22

per
Per Ulfsson Falkner – Falkner Affärsutveckling – Utvecklar visioner, strategier och idéer

per@webserviceaward.com
0703-347 72 61