Medarbetare


Ledning

Pierre

Pierre Du Rietz — VD/Chefsanalytiker

pierre.durietz@webserviceaward.com
08-673 68 20
070-544 07 77

Marknad

Richard

Richard Du Rietz — Branschansvarig

richard@webserviceaward.com
08-673 68 30
070-591 11 22
Jan

Jan Ericsson — Branschansvarig

jan@webserviceaward.com
08-673 68 22
073-500 63 52
Gunilla

Gunilla Norryd — Branschansvarig

gunilla@webserviceaward.com
08-673 68 42
073-511 66 26

Johan Nylinder — Branschansvarig

johan.nylinder@webserviceaward.com
076-319 16 68
Rikard

Rikard Öberg — Sales Manager

rikard.oberg@webserviceaward.com
076-319 71 94

Produktion

Elina Billsten — Produktionsassistent

elina.billsten@webserviceaward.com
076-180 05 66

Johanna Brynger — Produktionsledare

johanna@webserviceaward.com
08-673 68 40
076-320 76 35

IT

CB Du Rietz — IT

cb@webserviceaward.com
08-673 68 38